Paneme asjad paika!

Go down

Paneme asjad paika!

Postitamine  [tõnnu!] on Nelj Juun 18, 2009 3:16 am

Teeks nüüd lõppude-lõpuks selgeks, et mis on Pededele ja mis nii väga mitte? Otsustusvõimet orientatsiooni üle pärsib teadmatus, raske on nii.

Naised on pededele?
Joomine on pededele?
Autod on pededele?
Raha on pededele?

Raha ma arvan, et kindlasti on pededele, sest õige mees peab koguaeg kitsikuses vaevlema. Peded võivad marmpoti peal enda liiglõdvasid sulgurlihaseid treenida ja raha teenitakse enamasti teadagi mis kaudu.

Autod on minuarust selline poolkõva värk. Õige mehe auto peab ikka õli lekkima, seest olema maast laeni prahti täis ja muidu porine, sest ainult peded kardavad mustaks saada.

Naised on niiguinii pededele, sest õigele heteromehele pole ükski naine piisavalt hea.

Joomine on pededele ainult siis, kui joovad kari mehi, sest kõrvalseisjale tunduvad nad nii kui kari pedekaid, või veel hullemal juhul, heidikutest pihkureid, kes omavahel õlleklaasi taga webcami seiklusi arutavad, mida nad just läbi elasid seekbang.com-ist leitud Siberi Mägikitse meenutava emasloomaga.

Tahaks teie arvamusi kuulda teemal "On mu mehelikus kahtluse all nii käitudes?"

Side lõpp! Lähen nüüd magama, muuseas, kas rohkem kui ühe padja kasutamine üksinda magades jätab minust pede mulje?
[tõnnu!]

Tagasi üles Go down

Re: Paneme asjad paika!

Postitamine  RAVO on Laup Juun 20, 2009 11:13 pm

Paistab, et oled üksi oma pede muredega Laughing

ega jah pederastsus on kole haigus Razz
RAVO

Tagasi üles Go down

Postitamine  G2rry on Püh Juun 21, 2009 8:26 pm

lol! lol! lol! lol! lol! Sul on ikka kuradi igav kodus Very Happy Ma arvan et autod pole kindlasti pededele Very Happy see et igast peded nendega sõidavad enda hobby hallist järelmaksuga ostetud lubadega on muidugi suur probleem.
G2rry

Tagasi üles Go down

Postitamine  Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Tagasi üles