Kaader.ee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

+5
RAVO
G2rry
Siim
Ott
[tõnnu!]
9 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Empty Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

Postitamine  [tõnnu!] Teis Juun 16, 2009 11:31 pm

Toimub! Mina ja veel keegi lähme esmaspäeval sinna, et valmistada vähe asju ette (lõkkeasjad ja värki) Kaasa on kohustuslik võtta hea tuju, söök ja jook, kellel on sõbrannasid, mida kaasa rabada, andku aga minna, üritaks murda tavalist vorstipeo traditsiooni Very Happy:D

Veel oleks hea, kui oleks oma magamiskott kaasas ja seltskonna peale paar telki ka. Majas saab peavarju maksimaalselt 20 inimest, üritaks sinna vast mingi 15 paigutada, et tingimused inimlikud oleks. Majas saavad eelise naisterahvad ja paarid (nende olemasolu korral muidugi Very Happy:D)

Territooriumil pole elektrit!!! Sööki annab hoida kaevus, kus on puhas ja täiesti joodav vesi, jookide jaoks on üks hea varjuline betoonpõrandaga koht, kus õlled ja asjad sellist normaalset temperatuuri hoiavad.

Veel oleks väga tore, kui kamba peale saaks ostetud nt Statoilist mõne paki lehtpuid!!! sauna jaoks. Hea oleks, kui saaks mingi 4-5 pakki.

Muusika jaoks oleks üks variant kellegi autost lasta lihtsalt, kuid kui on kellegil tuttaval olemas, või muidu võimalus kusagilt elektrigeneraator hankida, saaks kasutada ka muusikakeskust nt. Bensiinigenekad küll kulutavad kahjuks mõtetult palju (vähemalt 3l tunnis) niiet hea oleks diiselgenekas, kuhu saaks odavalt "sinist" kütet sisse hankida.

Kindlasti kaasa võtta rätikud sauna ja vette minemise jaoks (sest sitt ujub, härrasmees läheb vette) kuna asume mere ääres.

Kilometraa˛i sinna on ~120km, lähim pood on 4km kaugusel ja umbes sama kaugele jääb ka esimene tõsisem asustus, lähemal on mõned üksikud talud ja suvilad.

Kohapeal saab ka merele minna, jaht küll kahjuks pole vees, kuna vajab kerget hooldust ja värki, küll aga on kummipaat bensumootoriga (sõidab 2-taktilisele kohaselt, ehk siis 1:50-le õli-kütuse seguga, mida oleks siis huvbi korral vaja Tallinnast kaasa võtta), et nt kalale minna, või niisama kruiisida.

Võrkpallivõrk on ka üleval.

Kuidas sinna saada:

Kordinaatideks on 58 kraadi, 59 minutit ja 27.29 sekundit põhjalaiust; 23 kraadi, 27 minutit ja 5.59 sekundit idapikkust. See on siis ukseesine Very Happy

Tallinnast hakkad tulema haapsalu poole mööda Haapsalu mnt. kuni vasakule saab keerata Roosta puhkeküla, Linnamäe ja Dirhami peale. Sõidad mööda peateed kuni jõuad Linnamäele, seal olevast Vana-Haapsalu mnt ristmikust sõidad otse üle. (ehk siis linnamäele välja jõuad ka, kui tuled mööda vana-Haapsalu mnt.) Sõidad ka mööda vasakut kätt jäävast suurest tuulikust ja Sutlepa külast, kuni jõuad sildini, kust näitab vasakule "Pürksi 11" Sealt jõuad Hosby kirikuni välja, kust hoiad pisemale ehk paremale teeharule. Sõita kuni asfaltee täieliku LÕPUNI, (ehk ei tohi vahepeal keerata paremale endise Presidendi suveresidentsi, praegu Armin Karu suvilasse) Jõuad Y-haruni, kus mõlemad teed on kruusateed, sina hoiad paremale, näitab ka puu otsas väike silt "Väike-Einby". Sõidad mööda teed, kuni paremat kätt jääb küla teadetetahvel, selle vastast keerad sisse olematule metsateele. See tee viib 5-harulisele ristmikule, kus on ka piimapukk. Sellelt ristimikult pead sõitma sisse teest, millel on ees telliskivi "Eramaa" lisatahvliga. Sõida mööda seda teed otse, ning oledki purjus!

Erinevat lisainfot võib siin küsida, või helistada 52 92 686.

Nägemusteni!

Mingi vana illustreeriv pilt ka:
Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Noarootsi2627052007024e
[tõnnu!]
[tõnnu!]

Posts : 51
Join date : 12/03/2008
Age : 33
Location : [tallinn]

Tagasi üles Go down

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Empty Re: Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

Postitamine  Ott Teis Juun 16, 2009 11:56 pm

Täitsa vägev koht ju ! Loodame, et ilma ka on, siis pole hullu seal ringi tatsata. Kindlasti on seal ka palju sääski ja putukaid ning ma soovitan oma fuck-offid ka kaasa võtta vms tõrjevahendid.
Ott
Ott

Posts : 128
Join date : 12/03/2008
Age : 35
Location : Tallinn

http://www.orkut.com/Profile.aspx?uid=10203342942414732733

Tagasi üles Go down

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Empty Re: Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

Postitamine  Siim Kolm Juun 17, 2009 12:07 am

Ilma orgunnisin seeaasta mina, seega on kõik korras. (meenutagem eelmise aasta ilma - Silver tellis Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Toothy2)

Edit: Oleksin käpp esmaspäeval tulema.

Siim

Posts : 28
Join date : 12/03/2008
Location : Tallinn

Tagasi üles Go down

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Empty Re: Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

Postitamine  [tõnnu!] Kolm Juun 17, 2009 1:29 am

Jejee, mida rohkem on nõus esmaspäeval tulema, seda parem, saab rohkem ja kiiremini tehtud Very Happy Lähen esmasp. oma autoga ja praegu vist on minuga tulija Särka ja Siim ka siis vist jah? Ehk siis 2 kohta veel vabad pmtslt, kes oleks huvilised tulema.
[tõnnu!]
[tõnnu!]

Posts : 51
Join date : 12/03/2008
Age : 33
Location : [tallinn]

Tagasi üles Go down

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Empty Re: Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

Postitamine  G2rry Kolm Juun 17, 2009 1:49 am

Plaan paistab ilus seega ka minu kaunist perset saab seal kohata afro Et ilm oleks ilus siim!!!!!! sunny
G2rry
G2rry

Posts : 9
Join date : 17/06/2009
Age : 37
Location : Tallinn

Tagasi üles Go down

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Empty Re: Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

Postitamine  [tõnnu!] Kolm Juun 17, 2009 10:35 am

Edit: Paar uut nime juures ja mõned küsimärgid läinud.

Mingi nimekiri tulijatest siis:

RAVO
Mina
Siim
Särka
Andu
Ott
daqqer?
Enku
Mairo
Maur
Kauss?
G2rry
Jansa
Karo+2
Roland?
Qku?
Karin?
Erik?
Silver?
Robin + Kristi?
Kurg
Mihkel Romandi?
Siim Pukk
Malm
Daria
Renku
Artur aka DJlefty
Bert?
Henri?
(jeesus) Kristus

Ja need, kes ma ära unustasin Very Happy

Ühesõnaga, need, kes küsimärgiga, neilt pole ma kindlat "Jah" vastust saanud.


Viimati muutis seda [tõnnu!] (Reede Juun 19, 2009 2:18 am). Kokku muudetud 4 korda
[tõnnu!]
[tõnnu!]

Posts : 51
Join date : 12/03/2008
Age : 33
Location : [tallinn]

Tagasi üles Go down

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Empty Re: Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

Postitamine  RAVO Kolm Juun 17, 2009 1:32 pm

Paistab, et mina jäin nimekirjast välja Smile

Aga kuidas seal grillimisega on? Et kas seal olemas koht või asi kus terve see seltskond oma sead (pig) vardasse ajada või peab ise mingi ufo vms grilli eraldi kaasa võtma?
RAVO
RAVO

Posts : 74
Join date : 13/03/2008
Location : geyLA

Tagasi üles Go down

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Empty Re: Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

Postitamine  Siim Kolm Juun 17, 2009 3:43 pm

Just tsekkisin postkasti, ning regulaarse savisaare valimis reklaamiga tuli kaasa ka maxima sooduspakkumised:

A le coq 24x0.5l=199.- + 12 eek pant
viru valge viin 0,5l 72.90.-
Double bock 2l 8% 28.90.- cheers

Tõenäoliselt on seal sääski ropult.~3 nädalat tagasi olin sealkandis kursapeol, võimatu oli olla ilma offita. scratch

Keegi võiks mingi jalgpalli palli ka kaasa võtta.

Grille on kindlalt mitu vaja.

Kas kellegil on olemas arvutis kreisiradio kreitest CD ? Hommikul viltuse tuutuga on liiga hull kuulata seda.

Edit: Mingi valguse süsteemi võiks ka välja mõelda.

Siim

Posts : 28
Join date : 12/03/2008
Location : Tallinn

Tagasi üles Go down

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Empty Re: Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

Postitamine  [tõnnu!] Kolm Juun 17, 2009 3:49 pm

grilli jaoks on kohalik variant ka olemas, aga mingi lisa UFO ei teeks halba.

Valgus on selline suhteline asi, kui geneka saab, siis võib mingi prose kaasa ju võtta, aga tegelikult, kui palju jaanipäeval seda pimedat aega ikka on? Selleks pooleks tunniks, kui päike loojas on, on ka kõigi silmad umbes samas asendis juba, niiet nähtavus on niiguinii 0-lähedane Very Happy
[tõnnu!]
[tõnnu!]

Posts : 51
Join date : 12/03/2008
Age : 33
Location : [tallinn]

Tagasi üles Go down

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Empty Re: Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

Postitamine  G2rry Kolm Juun 17, 2009 5:13 pm

oi bljaa selle boki peale ma panen tormi Very Happy:D
G2rry
G2rry

Posts : 9
Join date : 17/06/2009
Age : 37
Location : Tallinn

Tagasi üles Go down

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Empty Re: Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

Postitamine  Ott Kolm Juun 17, 2009 7:10 pm

Millal on plaanis üldse tavaari sinna kokku ostma minna? on mingi ühine teema välja mõeldud või peavad kõik ise oma STÄSHI eest muretsema?
Ott
Ott

Posts : 128
Join date : 12/03/2008
Age : 35
Location : Tallinn

http://www.orkut.com/Profile.aspx?uid=10203342942414732733

Tagasi üles Go down

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Empty Re: Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

Postitamine  paks Kolm Juun 17, 2009 8:46 pm

Noonii, pole siin foorumis väga kaua käinud.
Igatahes minul lugu selline: esmaspäev mul õel lõpetamine tartus kell 11.00 siis peale seda tahaks kiirelt tallinnas tagasi olla..ehk jõuan kuskil 2 ajal vb hiljem. Tahaks siis ka esmaspäev end sinna seada juba, saaks Tõnn sinuga koos? Kristi kohta ei tea veel kuna ta on vb tööl teisipäev aga siis tuleb ise autoga järgi. Ning Neljapäev pean ma juba tööl olema et kolmapäev lahkun Smile
NAISI KA TULEB? karo + 2 ? (kes siis) Karin kes ? Rolling Eyes
paks
paks

Posts : 183
Join date : 16/03/2008
Age : 35
Location : TALLINN

Tagasi üles Go down

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Empty Re: Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

Postitamine  G2rry Nelj Juun 18, 2009 12:53 am

See Karin vist Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. OgAAACAOAhKhlI43aDyo6-xjQPvcx-9FdZN7MWkX2i4Wy2bB_kiGrW2goMAS1hAaPX2N85L5tTzJKGsJc7TSgeNM8zEAm1T1UM8vSKNFibtiCupRhZmfDb29X1Bm
G2rry
G2rry

Posts : 9
Join date : 17/06/2009
Age : 37
Location : Tallinn

Tagasi üles Go down

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Empty Re: Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

Postitamine  Pukk Nelj Juun 18, 2009 1:51 am

suht kohal juba.. drunken
Pukk
Pukk

Posts : 15
Join date : 18/06/2009
Age : 34
Location : Laagri

Tagasi üles Go down

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Empty Re: Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

Postitamine  [tõnnu!] Nelj Juun 18, 2009 2:46 am

Seesama Karin jah Very Happy

Aga enivei, nüüd on generaator juba suht vajalik, kuna Artur tuleb ka (osad ehk ka teavad nägupidi teda) ja ta peab väikestviisi DJ ametit, niiet ta tahaks väga enda decki kaasa võtta, et saaks mingeid reaalseid peomixe kokku keevitada Very Happy

Tuleb praa˛nik!!!
[tõnnu!]
[tõnnu!]

Posts : 51
Join date : 12/03/2008
Age : 33
Location : [tallinn]

Tagasi üles Go down

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Empty Re: Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

Postitamine  paks Nelj Juun 18, 2009 7:43 am

Hommikut kaabakad ja muidu liugu laskjad.
Muusika osa pealt ma loodan,et ei kuulata mingit metsatölli ega mingit Dj suuperduuperi happy Hardcore'i.
Tõmbasin eile mõned õllelaulude CD'd siis sai kreisiraadiot, mati nuudet jms. vanakooli värk ikka..nii nagu meie vanemad seda tegid/teevad. Smile
Ning peas et naised paljalt sauna ja metsa tulevad. mingeid pirtse sinna vaja pole. Krt kui tallinnas otsa peale ei anna siis noarootsis metsas ikka ju Wink
paks
paks

Posts : 183
Join date : 16/03/2008
Age : 35
Location : TALLINN

Tagasi üles Go down

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Empty Re: Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

Postitamine  malm Nelj Juun 18, 2009 6:45 pm

kui genekas tuleb dislaga, siis ma saan küttega sponsoreerida.

malm

Posts : 1
Join date : 18/06/2009

Tagasi üles Go down

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Empty Re: Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

Postitamine  Pukk Nelj Juun 18, 2009 7:26 pm

ma ka siis teen väiksed läbu plaadid:Dmegamixid ja möllud:D
Pukk
Pukk

Posts : 15
Join date : 18/06/2009
Age : 34
Location : Laagri

Tagasi üles Go down

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Empty Re: Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

Postitamine  Pukk Nelj Juun 18, 2009 10:28 pm

kindel et õlle ja viinuski nii odav? siis peaks sealt ostma minema..?!
Pukk
Pukk

Posts : 15
Join date : 18/06/2009
Age : 34
Location : Laagri

Tagasi üles Go down

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Empty Re: Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

Postitamine  paks Nelj Juun 18, 2009 10:48 pm

nonii minul olukord selge!
Käin esmaspäeval tartus ära ja peale seda siis tulen oma autoga. mina+kristi+kraist vast. Smile ükskoht oleks vaba?!(NAISE JAOKS KUI KEEGI TAHAB KEDAGI SINNA). Palju naisi tuleb? ning tõnn hea oleks kui saaksin toas magamise kuna mul naine pirtsakas jonnipunn ning telki mul ka pole..
paks
paks

Posts : 183
Join date : 16/03/2008
Age : 35
Location : TALLINN

Tagasi üles Go down

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Empty Re: Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

Postitamine  [tõnnu!] Reede Juun 19, 2009 2:15 am

Robin saab tuppa magama. G2rry ja Jansa lähevad ka tuppa magama. Saate naistevahetust teha Very Happy
[tõnnu!]
[tõnnu!]

Posts : 51
Join date : 12/03/2008
Age : 33
Location : [tallinn]

Tagasi üles Go down

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Empty Re: Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

Postitamine  paks Reede Juun 19, 2009 7:48 am

hommik hommik. igapäevane kontroll enne tööle minekut. Very Happy naistevahetus sobib! cheers
anyways söögid, joogid ise kaasa kõik ikka onju? ma sebin mingi palli ka et saab seda ka taguda kui enam naist ei viitsi nüpeldada.
ei ole kellegil mingit neiut minu peale panna esmaspäeval? mis päev kõik tulevad üldse?
paks
paks

Posts : 183
Join date : 16/03/2008
Age : 35
Location : TALLINN

Tagasi üles Go down

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Empty Re: Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

Postitamine  Pukk Reede Juun 19, 2009 9:13 am

kle tõnn me malmiga mõtlesime et võiks ka esmaspäeval tulla teiega koos mingi aeg...
Pukk
Pukk

Posts : 15
Join date : 18/06/2009
Age : 34
Location : Laagri

Tagasi üles Go down

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Empty Re: Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

Postitamine  G2rry Reede Juun 19, 2009 9:58 am

Hahaha naiste vahetus :DVaatab seda veel Very Happy Tänud Tõnn pinna eest, mõeldes naisele Very Happy Ise võiksin lauaall ka magada, kui üksi oleksin Very Happy Mina tulen esmaspäeval ja minuga koos vist üks neiu veel peale enda oma. Vaatab äkki sebin veel mingi toreda joomari nais- või meessugu esindama, et ikka oleks kütuse sponsoreid autos, sest olgem ausad majanduse munn on pehme nagu isa fliis Laughing Laughing


Viimati muutis seda G2rry (Püh Juun 21, 2009 8:59 pm). Kokku muudetud 1 kord
G2rry
G2rry

Posts : 9
Join date : 17/06/2009
Age : 37
Location : Tallinn

Tagasi üles Go down

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Empty Re: Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

Postitamine  Siim Reede Juun 19, 2009 12:18 pm

Pukk kirjutas:kindel et õlle ja viinuski nii odav? siis peaks sealt ostma minema..?!

jah, tänasest hakkab maximas kampaania pihta.

Tõhk, mis kellapaiku me esmaspäeval minema hakkame?

Kas kellegil pole üleliigselt kotti kartuleid? Saaks lõkkekartuleid teha (odavalt kõht täis) cyclops

Siim

Posts : 28
Join date : 12/03/2008
Location : Tallinn

Tagasi üles Go down

Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu. Empty Re: Jaanipäev @ Noarootsi vald, Einby küla, Mäeveeru talu.

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele